SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Şampiyonluğu bizim kadar isteyen camialar var”

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Diğer kulüplerle aramızı kapatıp önde olan bir Beşiktaş var artık. İşin en iyi tarafı bizim şampiyonluğumuzu bizim kadar isteyen camialar var" dedi.

Güncellenme: 21:22, 13/05/2016
“Şampiyonluğu bizim kadar isteyen camialar var”

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni yönetim kurulunu Vodafone Beşiktaş Arena’da düzenlediği kokteyl ile kongre üyelerine tanıttı.

Gecede konuşan Başkan Orman, ilk göreve geldikleri günlerin çok sıkıntılı günler olduğunu belirterek, “İlk 2-3 sene size hiç bir şey vaat etmediğimiz ve sonrası için vaatler ettiğimiz günlerdi o günler. Artık eskiden başka kulüplerle aramızda olan farkları kapatıp, önde olan bir Beşiktaş'ı görüyoruz. Türkiye'nin tek büyük kulübü olan Beşiktaş var. İşin en iyi tarafı bizim şampiyonluğumuzu bizim kadar isteyen camialar da var. Bugüne kadar yaptıklarımızın ardından bizden beklentiler de yükseldi. Biz Beşiktaşlıların başı dik olsun istedik ve bu da oldu. Önümüzdeki zor günlerde şunun sözünü verebilirim size; hiç şımarmayacağız. Yeni bir sayfa açıyoruz ve yeni bir yönetim kurulu kurduk. Allah bu Pazar günü hep beraber inşallah bize bu şampiyonluğu görmeyi nasip etsin inşallah” diye konuştu.

Fikret Orman'ın bu sözlerinin ardından ‘Şampiyon Beşiktaş’ tezahüratları yapılırken, Orman da mikrofonda tezahüratlara eşlik etti.

Konuşmaların ardından Başkan Orman ve yönetim kurulu üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yayınlanma Tarihi:21:20,