SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizlispor’un gözü kara

Ligde kalma yolunda ölüm kalım maçına çıkacak olan Denizlispor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına mutlak üç puan parolası ile hazırlanıyor.

Güncellenme: 15:34, 12/05/2016
Denizlispor’un gözü kara

PTT 1. Lig’de kurtuluşunu ilan etmek için Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile cumartesi günü sahasında oynayacağı son maçı bekleyen Denizlispor’da geri sayım başladı.

Beraberliğin bile kendilerine yettiği müsabakayı kazanarak kümede kalacaklarını söyleyen teknik direktör Koray Palaz, “Bu takımın kurtulması için mucize gerekiyordu, o mucizeye gerçekleştirdik. Bu saatten sonra küme düşmesi için mucize lazım ama biz o mucizeye izin vermeyeceğiz” dedi. Yeşil-siyahlı ekipte cezalı Veli ve Leandrinho’nun forma giymeyeceği bildirilirken, Koray Palaz, “Bu maçta kim oynarsa oynasın, galibiyet için terinin son damlasına kadar mücadele edecektir” diye konuştu.

Bu arada, 1461 Trabzon karşılaşmasının galibiyet primini 20’şer bin TL’ye çıkaran yönetim kaynak arayışını sürdürüyor. Yönetim, belediyenin de katkısıyla parayı yarına kadar temin ederek futbolcuların hesaplarına yatırmayı amaçlıyor.