SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

FIRAT AYDINUS: Ne kadar ümitliydim senden. Fiziğin, sempatikliğin, iyi başlangıcın. Süper bir hakem geliyor demiştim ama sen bu kötü dönemin kötü yöneticilerine şirin gözükmek için eyyam üstüne eyyam yaptın ve onlara yine de yaranamadın. FIFA kokartını da aldılar. Sonra başladın maçtan evvel santrada dualar okumaya ama o da fayda etmedi ve o gece hakemliğin dibe vurdu. Sevabın ve duanın gizli olanı güzeldir Fırat. Soyunma odanda duanı yap ve maçına çık. Kamera önünde yapmacık gözüküyor. Benden söylemesi.

VOLKAN BABACAN: Sevgili kardeşim, eski bir başkan olarak candan kutluyorum seni. Efendiliğin, mütevazı ve adam gibi duruşunun yanında, kaleciliğindeki üstün başarınla da örnek bir sporcu olarak, şu karanlık futbol dünyamızda pırıl pırıl parlıyorsun. Yolun açık olsun değerli kardeşim.

CENK TOSUN: Sevgili Cenk seni devamlı takip ve de takdir ederim. Sen de Volkan gibi sahadaki efendiliğinle, dik duruşunla ve de istikrarlı futbolunla, sahalarımızda ender görülen yapıda bir futbolcusun. Gönlüm her Beşiktaşlı gibi, seni her maçta Gomez ile çift santrafor olarak görmek istiyor. Senin Euro 2016'da Türk Milli Takımı'na çok maç kazandıracağına inanıyorum ve gönülden başarılar diliyorum.

KUDDUSİ MÜFTÜOĞLU: Değerli kardeşim, seni tanımam ama dürüst, saygılı, efendi bir kişi olduğunu biliyorum. Hakemliğini pek beğenmezdim. Bıraktıktan sonra hemen MHK başkanı olmana da çok şaşırmış ve cesaretine hayret etmiştim. Hele yönetim kurulunu görünce “Eyvah” dedim ve dediğim de çıktı. En kötü MHK olarak tarihe geçtiniz. Bence lig bitimi istifanı verip siyasete devam et kardeşim.

VE DEMİRÖREN: Sayın Başkan, yolun sonu geldi. Avrupa Futbol Şampiyonası'ndan gelir gelmez istifanı ver kurtul. Gördüğün gibi futbol senin işin değil. Beşiktaş'ı felakete götürdüğün gibi Türk futbolunu da her geçen gün uçuruma sürüklüyorsun. Milli takımda Fatih hocaya sığınma. O iyi bir takım yakalayıp başarılı götürüyor ama Süper Lig başta olmak üzere diğer tüm Türkiye futbol ligleri, futbolcusu, hocası ve hakemleriyle yerlerde. Bence sen git golf yap. Böylece gözden uzakta, ne yaptığını bilen olmaz!

Yayınlanma Tarihi:07:47,