SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, “Trabzonspor’un emrinde çalışıyorum. Trabzonspor’un menfaati her zaman önemlidir. Darbe yiyeceksem, hakaret işiteceksem Trabzonspor için helal olsun” dedi.

TESİSLERDE ÇALIŞTILAR

Antalyaspor’la 13 Mayıs Cuma günü deplasmanda karşılaşacak olan bordo mavili takım, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bugün saat 11.00’de yaptığı antrenmanla maçın hazırlıklarını sürdürdü. Antrenmana izinli olan Bosingwa ve Onur katılmadı, hafif sakatlıkları bulunan Akakpo ve Ramazan ise takımdan ayrı koştu. Douglas ve Muhammet Demir, antrenmanın 2’nci bölümünde çalışmalarına salonda devam etti.

MANDIRALI SOHBET ETTİ

Hami Mandıralı, antrenmandan önce çalışmayı izleyen basın mensuplarıyla sohbet etti. Kulübün zorlu ve kritik bir süreçten geçtiğini ifade eden Hami Mandıralı, şöyle konuştu:

“Trabzonspor’dan başka takımımız yok. Trabzonspor, iyi olsun ki hepimiz keyif alalım. İyi olması için herkes gayret göstermeli. Herkes taşın altına elini sokarken biz bütün vücudumuzu soktuk. Ben Trabzonspor’un emrinde çalışan bir insanım. Trabzonspor’un menfaati her zaman önemlidir. Darbe yiyeceksem, hakaret işiteceksem Trabzonspor için helal olsun. Ama bu işimle ilgili olsun, özel hayatımın bu işin içine sokulması hoş değil.”

“GENÇLERİ OYNATMAK AKLIMIZDAYDI^”

Çaykur Rizespor maçında forma şansı tanıdıkları genç oyuncuların performansından memnun olduğunu da vurgulayan Hami Mandıralı, şöyle devam etti:

“Forma şansı verdiğimiz genç oyuncular da bizi mahcup etmedi. Genç oyuncuları oynatmak hep aklımızda olan bir şeydi. Ama Trabzonspor’un bulunduğu konumdan dolayı bunu istediğimiz zaman yapamadık. İlk Ramazan’da karar verdik. En iyi maçında kırmızı kart gördü, daha sonra omuzundan sakatlanarak sezonu kapadı. Yusuf Yazıcı’nın performansını herkes gördü. Onlar için Trabzonspor’da antrenman yapmak, maça çıkmak büyük bir fırsat. Bu fırsatı değerlendirmeleri için çok çalışmaları gerekiyor. Daha yolun başındalar. Antalyaspor ve Kasımpaşa ile oynayacağımız müsabakalara rahat çıkacağız. Genç oyuncularımıza daha çok forma şansı vereceğiz. Bu maçlarda farklı isimler de olabilir.”