SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Kırmızı-Beyaz” mağazası açıldı

Milli Takımlar perakende tedarikçisi CarrefourSA, A Milli Futbol Takımı'nın lisanslı ürünlerinin yer aldığı "Kırmızı Beyaz" satış noktalarının ilkini İçerenköy'deki mağazasında açtı.

Güncellenme: 16:50, 11/05/2016
“Kırmızı-Beyaz” mağazası açıldı

EURO 2016 için üretilen UEFA lisanslı ürünler ile A Milli Futbol Takımı’nın iç saha ve dış saha formaları Kırmızı Beyaz satış noktalarında satılacak. Milli takımlar perakende tedarikçisi bünyesinde yer alan ilk “Kırmızı Beyaz” satış noktasının açılışı dolayısıyla İçerenköy CarrefourSA’da açılış gerçekleştirildi.

Düzenlenen açılış törenine, CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu ve İdari İşler, Organizasyonlar ve Engelli Federasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Milli Takım Eski Futbolcuları Alpay Özalan, Tümer Metin, Hakan Ünsal, Tolunay Kafkas, Bülent Korkmaz, İbrahim Toraman, Ümit Davala, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ve Eski Futbol Hakemi Bünyamin Gezer katıldı.

Milli Takım ve Euro ürünleri CarrefourSA’nın 17 marketinde özel bir alanda kurulan CarrefourSA Kırmızı Beyazlar’da satılacak. Kırmızı Beyaz’ların tümü bir haftada tamamlanacak.

Kırmızı Beyaz’larda, Fransa’da düzenlenecek 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) için üretilen UEFA lisanslı tişört, şapka ve futbol topları, A Milli Futbol takımı iç saha ve dış saha orijinal formaları ile futbolcuların imzalarının yer aldığı sınırlı sayıda forma satışa sunuluyor.

İçerenköy mağazasında açılan Kırmızı Beyaz’da, A Milli Futbol Takımı’nın başarılarının anlatıldığı küçük bir müze de yer alıyor.