SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kanarya’da yeni sezonda mevcut yabancılardan sadece 3'ü takımda kalacak. Kjaer, Fernandao ve Josef ile yola devam etmeyi planlayan sarı lacivertliler, sözleşmeleri biten Alves, Meireles ve Kadlec'le vedalaşacak. Kiralık alınan Ba, Fabiano ve Markovic'e de “Güle güle” denilecek.

Van Persie ve Nani için gelecek teklifler değerlendirilecek. Bu iki futbolcudan önemli bir bonservis geliri elde etmeyi planlayan Fenerbahçe yönetimi aynı zamanda 10 milyon Euro'luk maaş yükünden kurtulmuş olacak. Emenike ile Stoch ise ya kiralanacak ya da satılacak.

DIEGO LIMA TAKASI

Diego’dan 2 sezondur verim alamayan Fenerbahçe'nin bu bölgeye Santos forması giyen Lucas Lima'yı transfer etmeyi planladığı biliniyor. Kanarya sezon ortasında alamadığı sambacı orta saha oyuncusu için Santos'un kapısını yine çalacak.

Yönetim, Brezilya kulübüne Diego'yu önerecek, karşılığında Lucas Lima'yı isteyecek. Lima'nın Santos'tan ayrılmak istediği biliniyor. Benfica ve PSG ile de ismi anılan Lima ile ilgili görüşmeler önümüzdeki günlerde başlayacak.

AMK / Gazete

Yayınlanma Tarihi:07:58,