SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta şampiyonluk gezmeleri

Beşiktaş’ın dünyaca ünlü yıldız golcüsü Mario Gomez, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Sevgilisi Carina Wanzung ile birlikte bir kafeden çıkarken görüntülenen Gomez, karşısında gazetecileri farkedince sevgilisinden uzaklaşarak hızlı adımlarla arabasına yöneldi.

Güncellenme: 16:42, 11/05/2016
Beşiktaş’ta şampiyonluk gezmeleri

gomez-21515132 (Custom) Görüntülenmekten rahatsız olan Gomez aracına bindikten sonra sevgilisinin de gelmesiyle birlikte hızla Nişantaşı'ndan uzaklaştı.

QUARESMA AİLESİ NEŞE SAÇTI

Beşiktaş’ın Portekizli yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma, önceki gün eşi Maria ve oğlu Aguia ile geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Yine her zaman gibi giyim tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Quaresma, ailesi ile geldiği alışveriş merkezinde mağazaları dolaşarak alışveriş yaptı.

quaresma-2515-maria-ricardo-1251 (Custom)

Ricardo Quaresma, hayranlarının yoğun ilgilisi karşılığında onları kırmayıp hepsiyle tek tek fotoğraf çekildi.

olcay-21152

CENTİLMEN OLCAY

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Olcay Şahan ile eşi Lütfiye Koçyiğit, önceki gün İstinyePark AVM’de görüntülendi. Mağazaları bir bir dolaşan futbolcu, gazetecilere ilk önce görüntü vermek istemese de daha sonra onları kırmayarak fotoğraf çekmelerine izin verdi. Beşiktaş’ın şampiyonluğu ile ilgili soruları yanıtsız bırakan Şahan, kendisini bekleyen özel aracı ile evinin yolunu tuttu. Aracı Lütfiye Şahan’ın kullanması dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi:13:42,