SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yanal alacakları için avukatını gönderdi

Trabzonspor'un eski teknik direktörü Ersun Yanal'ın bir önceki dönemden kalan alacaklarını tahsil etmek üzere gönderdiği avukatı, bordo mavili kulüple görüştü.

Güncellenme: 14:02, 10/05/2016
Yanal alacakları için avukatını gönderdi

Bordo mavililerde son olarak 12 Kasım 2014-2 Temmuz 2015 tarihleri arasında teknik direktör görev yapan Ersun Yanal’ın avukatı, geçmiş dönemden kalan alacaklarını tahsil etmek için kulüp yetkilileriyle bir araya geldi. Kulüp yetkilileriyle Yanal’ın avukatının ödemelerin planlanmasını ele aldığı belirtildi.

Trabzonspor Genel Sekreteri Gençağa Meriç, DHA’ya (Doğan Haber Ajansı) yaptığı açıklamada, Ersun Yanal’ın geçmişten kalan alacakları olduğunu söyledi, “Bu borcun bir kısmını ödeyip, bir kısmını da taksitlendireceğiz. Ersun Yanal’la kulüp arasında alacaklarına yönelik hiçbir sorun yok” dedi.

Oscar Cardozo ve Özer Hurmacı konusuna da değinen Gençağa Meriç, ödeme planı oluşturduklarını belirtti, “Doğal olarak herkes alacaklarını istiyor. Bizde bir planlama yaparak borçlarımızı yapılandırıyoruz. Ekonomik durumumuza göre ödemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Şu anda kulübün önünü kesecek bir sorun yok” diye konuştu.

yanal-51521521