SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mario Gomez için şok çıkış!

Lig Radyo'da program yapan Milliyet Gazetesi'nin usta kalemi Atilla Gökçe, Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ile yaptığı görüşmeyi aktardı. Çebi'nin sözleri çok konuşulacak: "Ben futbolcunun peşinden koşmam. Mario Gomez düşünsün!"

Güncellenme: 18:56, 10/05/2016
Mario Gomez için şok çıkış!

Duayen spor yazarı Atilla Gökçe, Lig Radyo’daki programında çok önemli bir açıklama yaptı. Gökçe, Beşiktaş İkinci Başkanı ile Ahmet Nur Çebi ile yaptığı telefon görüşmesinin detaylarını aktardı.

Telefon görüşmesini aktardı

Atilla Gökçe, Ahmet Nur Çebi’nin Mario Gomez’le ilgili söylediklerinin aktarırken, yaptıkları tefon görüşmesiyle ilgili şu bilgileri verdi:

“Ahmet Nur Çebi’yi sabah aramıştım. 2-3 defa çaldırdım. Yanıt vermediği için kapadım telefonumu. Ama örnek bir nezaket sahibidir Ahmet Nur Çebi. Az evvel sessizdeyken telefon o aramış beni.”

‘Son gün 30 Mayıs’

“Önce bu yaşadıkları güzellik, başarı nedeniyle kutladım. Sonra dedim ki; ‘Mario Gomez gidici mi?’ ‘Atilla abi 30 Mayıs’a kadar kararını verecek, bize bilderecek’ dedi. O zaman oturup konuşacağız’ dedi.”

‘Hem parayı ver…’

“Ben de ‘Süre var, ikna edin bari, uğraşın’ dedim. Şok oldum verdiği yanıtla! ‘Niye uğraşayım’ dedi ve devam etti: ‘Hem parayı ver hem de uğraş. Bizim koşullarımız belli. Burada kazandığı kariyer ortada. Ben futbolcunun peşinden koşmam. Mario Gomez düşünsün!”

‘Gomez gider başkası gelir’

“Peki alternatf var mı?’ dedim. ‘Buluruz’ dedi. ‘Demba Ba gitti Mario Gomez geldi, Mario Gomez gider başkası gelir’ dedi.”

Yayınlanma Tarihi:18:43,