SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den Vitor Pereira kararı

Süper Lig'in yayıncı kuruluşu Lig TV'nin iddiasına göre; Sarı Lacivertli yönetim teknik direktör Vitor Pereira ile yolları ayırma yönünde fikir birliğine vardı.

Güncellenme: 20:48, 10/05/2016
Fenerbahçe’den Vitor Pereira kararı

Medipol Başakşehir yenilgisi Fenerbahçe’de bardağı taşıran son damla oldu. Sarı Lacivertli yönetim teknik direktör Vitor Pereira ile yolları ayırma yönünde fikir birliğine vardı.

Lig TV’de yer alan habere göre, Olağanüstü toplanma kararı alan Fenerbahçe yönetiminin portekizli teknik adamın sezon boyunca yaptığı hataları masaya yatıracağı öğrenildi.

Bazı yöneticilerin vitor pereira ile hemen yolları ayırmak gerektiği yönünde görüş bildirdiği, yönetim kurulu toplantısında ise bu fikri dile getirecekleri belirtildi. olağanüstü toplantıda portekizli teknik adamın kaderinin çizileceği belirtildiç

Medipol Başakşehir maçının ardından Nani’nin Lig TV’ye yaptığı açıklamalar ve sorunların geçmişe yönelik olduğunu işaret etmesi de yönetimin dikkatini çekti.

Yönetimin, sarı lacivertli kulübün tarihinin en önemli kadrosunu oluşturulmasına rağmen, sezonun büyük bir bölümünde onbir oluşturamayan, istenilen futbolu oynatamayan Portekizli teknik adamın yerine yeni isimlerle görüştüğü ve bazı temaslarda bulunduğu kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:20:31,