SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aykut Kocaman ayrılığı doğruladı

Bu sezon sergilediği performans ile dikkat çeken ve ligde 3. olarak Avrupa Ligi'nde gruplara kalmayı garantileyen Torku Konyaspor'da Meha takımdan ayrılma kararı aldı. Aykut Kocaman da transferi doğruladı.

Güncellenme: 12:30, 10/05/2016
Aykut Kocaman ayrılığı doğruladı

Torku Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, sezon sonunda yeşil beyazlı ekipten ayrılması gündeme gelen 30 yaşındaki Alban Meha’nın sözleşmesindeki çıkış opsiyonunu kullanacağını söyledi.

 

Meha’nın beraber olmaktan gurur duyduğu insanlardan bir tanesi olduğunu belirten Aykut Kocaman, ”Konyaspor’a kişiliğiyle davranışlarıyla, oyunuyla çok şey verdi. Yabancı oyunculara şehre geldikten sonra yaptırmamız gereken her şeyi yaptı. Helal hoş olsun her şey. Büyük ihtimalle aramızda olmayacak. Ona da Beşiktaş maçında şehir olarak teşekkür edeceğiz” dedi.

 

ALMANYA’DAN TRANSFER EDİLMİŞTİ

Ablan Meha, Torku Konyaspor’a sezon başında Almanya’nın Poderborn takımından transfer edilmişti. Ablan Meha’nın Arap kulübü Al Nasr’ın kendisine talip olmasının ardından yönetim ve teknik heyet ile görüşerek gitmek istediğini söyleyince yönetimin de mukavelesindeki şartı da göz önüne alarak teklifi kabul ettiği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:12:03,