SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor camiası anneler gününü unutmadı. Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve diğer kulüpler, resmi sitelerinden kutlama mesajları yayınladılar.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün internet sitesinden Anneler Günü mesajı yayınladı.

Mesajda Aziz Yıldırım, şu ifadelere yer verdi: “Koşulsuz sevgileri, engin hoşgörüleri ve ölçülemez fedakarlıklarıyla her zaman yanımızda olan, bize destek veren kıymetli annelerimizin, Anneler Günü'nü saygı ve sevgi ile kutlarım. Bir gün değil, her gün kutlanması gereken bugünde dileğim, varlığınızın hiçbir zaman eksik olmaması.”

ORMAN: “ANNELİK MAKAMI KUTSALDIR”

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kulübün internet sitesinden Anneler Günü mesajı yayınladı.

Orman, mesajda şu ifadelere yer verdi: “Annelik makamı kutsaldır ve yüce bir makamdır. Annelerimizin değerini sadece bugün değil, her gün hatırlamalıyız. Annelerimizin bizler için yaptıkları fedakârlıkları unutmamalı ve annelerimize hak ettikleri değeri vermeliyiz.

Değerli Beşiktaşlı anneler, sizler çocuklarımıza dürüstlüğü, özgüveni, saygıyı ve mütevaziliği aşılayarak Beşiktaşlı Duruşumuzu ayakta tutan en önemli makamdasınız. Sizlerin çabası ve sevgisi oldukça bizler geleceğe güvenle bakmaya devam edeceğiz. Ülkemizi ve Beşiktaşımızı ayakta tutan sizlersiniz.

Çocuklarımızı büyük fedakârlıkla büyüten annelerimize en derin sevgi ve saygılarımı sunar, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutlarım.”

ERDENAY: “HAYATIMIZIN EN KUTSAL PARÇASI ANNELER…”

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Harun Erdenay, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Federasyonun sitesinde yer alan mesajda Erdenay, şu ifadeleri kullandı: “Hayatımızın en kutsal ve en vazgeçilmez parçası olan, annelerimizin ‘Anneler Günü'nü yürekten kutluyorum. Annelerimiz, her zaman karşılıksız sevgi, saygı, emek ve üstün özverileriyle hem toplumları hem de ülkeleri ayakta tutan, en önemli rol modeller olmuştur.

Geleceğimizin temellerini atan ve her zaman her şekilde bizlerin yanında olan, bir günle sınırlı kalmadan, her gün kutlanması gereken annelerimizin, bu önemli gününü sevgi ve saygı ile kutlarım.”

Trabzonspor da resmi sitelerinde anneler gününü kutlayıcı bir görsel yayınladılar.