SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mario Gomez: “Galatasaray Aslanlar gibi koştu”

Beşiktaş'a 3 puan getiren golü kaydeden Mario Gomez, Galatasaray'ın ilk yarıda çok iyi mücadele ortaya koyduğunu; fakat ikinci devrede toparanarak maçı kazandıklarını söyledi.

Güncellenme: 22:51, 08/05/2016
Mario Gomez: “Galatasaray Aslanlar gibi koştu”

Beşiktaş’ın golcüsü Mario Gomez, ikinci yarıda toparlanarak maçı kazandıklarını söyledi. İlk yarıda çok kötü oynadıklarını ifade eden Alman santrfor, sarı- kırmızılıların ilk yarıda Aslanlar gibi mücadele ettiğini söyledi.

Gomez, “Bu maçın ne kadar önemli olduğunu herkes biliyordu. Çok belirleyiciydi. Çok baskı vardı üzerimizde. İlk yarıdaki oyun şok etti beni. Bütün halinde oynayamadık. İkinci yarıda değiştik. Hücum etmeye başladık. Birlikte ve takım halinde oynamaya başadı. Şunu unutmamak lazım, henüz hiçbir şey bitmedi. Fenerbahçe kalan 3 maçını kazanmak için çok iyi mücadele edecektir. Biz de maçlarımızı kazanmak zorundayız. Yaklaşlımımız tamamen bu yönde.”

“Galatasaray’ın da burada hakkını vermemiz lazım. İlk yarıda çılgınca koştular. Aslanlar gibi koştular ve maksimum oynamaya çalışırlar. Devre rasında şimdi skor 0-0 her şeyi yoluna koyalım dedi. Takım olarak savunma ve hücum yapabilirsek bunu yaparız diye konuştuk. Galatasaray 2. yarı sadece 1 pozisyon buldu. Tolga müthiş bir kurtarış yaptı.”

Yayınlanma Tarihi:22:33,