SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mandıralı ”En iyi futbolumuzu oynadı”

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Çaykur Rizespor karşısında keyifli ve güzel bir futbol oynayarak galip geldiklerini söyledi.

Güncellenme: 21:34, 08/05/2016
Mandıralı ”En iyi futbolumuzu oynadı”

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Mandıralı, genç oyuncuların takıma önemli katkı sağladığını belirterek, “Trabzonspor olarak belki de sezonun en iyi futbolunu oynadık. Farklı da kazandık. Bunda genç oyuncularımızın rolü fazlasıyla vardı. Amacından uzaklaşan Trabzonspor’da gençlere şans vermek adına çok önemli bir maçtı. Gençler de bu şansı çok iyi kullandılar. Hem oyun olarak, hem de attıkları gollerle Trabzonspor’a katkı sağladılar. En azından bu kadro içinde olmak adına bir mesaj verdiler. Genç oyuncularımızı ve bütün futbolcularımızı kutluyorum. Keyifli ve güzel bir maç oynayıp kazandılar” dedi.

Kadro dışı bırakılan oyuncularla ilgili kararı yönetimle ortak aldıklarını, affedilen 2 oyuncu hakkındaki kararı ise yönetimin verdiğini ifade eden Mandıralı, “Biz bu kararları yönetimle beraber aldık ama sonradan yönetim kararıyla 2 oyuncu geri döndü. 6 oyuncu için de zaten performans düşüklüğüne dayalı böyle bir karar almıştık. İki oyuncunun geri dönmesi tamamen yönetimin kararıdır” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:18:48,