SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de Akhisar Belediyespor ile Kayserispor arasında bugün Manisa’da oynanan maçın 60. dakikasında Akhisar Belediyespor’da Douglao ve Grbic birbirine girdi.

Su molası verildiği sırada sert bir şekilde tartışan 2 futbolcuya kızan teknik direktör Cihat Arslan’ın elindeki suyu oyunculara atması, gerginliğin büyümesine yol açtı. Douglao ise Cihat Arslan’ın bu davranışına tepki gösterdi. Hakemler ve Akhisar Belediyesporlu diğer oyuncuların araya girmesiyle olayın büyümesi önlendi. Cihat Arslan, bu olayın ardından 58’inci dakikada oyuna dahil ettiği Grbic’i 84. dakikada kenara aldı.

Basın toplantısında olayı anlatan Cihat Arslan, “Ne yazık ki oyuna sonradan giren futbolcular sahada mücadele eden arkadaşlarının performansına ayak uyduramadı.

Ben de gerekli uyarıları yaptım. Futbolcu kim olursa olsun hocasına saygısızlık yapamaz. Benim sözümü dinlemek zorundalar. Grbic bizim sözleşmeli futbolcumuz. Kendisini bir an önce toparlamak zorunda” dedi. Cihat Arslan’ın hafta içinde iki futbolcu için yaptırım uygulanıp uygulanmayacağına karar vereceği belirtildi.