SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Gaziantepspor taraftarlarını tribünleri tıklım tıklım doldurarak takımlarını Eskişehirspor maçında destek vermeye çağırdı.

Yarın saat 16.00’da başlayacak karşılaşmanın her 2 takım için de kümede kalmaları açısından kritik öneme sahip olduğunu vurgulayan Vali Yerlikaya, Gaziantepspor taraftarlarını destek vermek için stadyuma davet ettiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bu karşılaşma şehrimiz ve Gaziantepsporumuzun geleceği açısından büyük bir önem taşıyor. Her 2 takım için de kritik önem taşıyan bu karşılaşmada takımımızın bütün Gaziantepli hemşerilerimizin güçlü desteğine ihtiyacı var. Değerli hemşehrilerim, Gaziantepsporumuzu bu kritik karşılaşmada yalnız bırakmayacağınıza, Kamil Ocak Stadyumu tribünlerini tıklım tıklım doldurarak futbolcularımızı yürekten destekleyeceğinize inancım tamdır. Örnek misafirperverliğiyle tanınmış ilimiz, güzide Eskişehirspor takımını ve taraftarlarını da en iyi şekilde ağırlayacaktır. Bütün sivil toplum kuruluşlarımızı, hemşerilerimizi ve tüm futbolseverlerimizi Gaziantepsporumuza destek olmaya davet ediyorum.”