SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Göztepe’de Taner Taşkın iddiası

PTT 1. Lig'de yaşanan hayal kırıklığının ardından Süper Lig umutlarını gelecek sezona erteleyen Göztepe, Manisaspor'u 2. Lig Kırmızı Grup'ta şampiyonluğa taşıyan teknik direktör Taner Taşkın'ı gündemine aldı.

Güncellenme: 13:21, 05/05/2016
Göztepe’de Taner Taşkın iddiası

Daha önce teknik adamlık için Yılmaz Vural, Sergen Yalçın ve Okan Buruk gibi isimleri yönetim kurulu toplantısında tartışmaya açan Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’in Manisaspor’la ipleri koparan Taşkın’la ön görüşme yaptığı öğrenildi. İzmir’de bir araya gelen ikilinin PTT 1’inci Lig’de sezonun sona ermesinin ardından detaylı konuşacağı ifade edildi.

Taner Taşkın Göztepe cephesinden kendisine gelen teklifi doğruladı. Deneyimli teknik adam, “Manisaspor’da çalışmayacağımı açıkladıktan sonra PTT 1. Lig ve 2. Lig’den pek çok kulüpten teklif aldım. Göztepe de bu kulüplerin arasında yer alıyor. Ancak şu an ailemle birlikteyim. Düşünmek için bir hafta süre istedim. Ailemle de görüştükten sonra gelecek sezon için kararımı vereceğim” dedi.

Taner Taşkın son 5 yılda Menemen Belediyespor’u 3. Lig’de 2. Lig’e, Manisaspor’u da bu sezon 2. Lig’den PTT 1. Lig’e çıkarmayı başardı.