SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan ayrılıyor mu?

Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera kendisine ait Twitter hesabından yaptığı açıklamayla, dün akşam oynanan ve 0-0 sonuçlanan Rizespor maçı sonundaki söylemlerine açıklık getirdi.

Güncellenme: 13:44, 05/05/2016
Galatasaray’dan ayrılıyor mu?

Sarı-Kırmızılılar’da taraftarın en çok sevdiği oyunculardan biri olan Fernando Muslera, Ziraat Türkiye Kupası’nda dün akşam oynanan Çaykur Rizespor maçı sonrası, ”İyi bir teklif gelmesi halinde yönetimli birlikte oturur düşünürüz” diye açıklama yapmıştı.

Gündem yaratan bu ifadeler sonrası kamuoyunda ”Acaba gelecek sezon ayrılacak mı?” soruları sorulmaya başlanmıştı. 29 yaşındaki deneyimli eldiven, kendisine ait Twitter hesabından yapılan spekülasyonlara açıklık getirdi.

Muslera şu ifadeleri kullandı:

Rizespor maçının ardından verdiğim röportajdaki sözlerin bazı insanlar tarafından doğru anlaşıldığından emin değilim. Galatasaray ile devam eden iki yıllık kontratım var ve beş yıldır formasını giydiğim kulübüm ile birlikte olmaktan çok mutluyum. Röportajda ileride kulübümüze ciddi teklif gelmesi ve olası bir transferin iki taraf için olumlu olması hâlinde konuşulabileceğini anlattım. Bunun dışında üretilecek her türlü içeriğin iyi niyetten uzak olduğunu, kulübümden ayrılma gibi bir planımın olmadığını belirtmek isterim.

haber_detay

Yayınlanma Tarihi:13:42,