SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın başantrenörü Ekrem Memnun ile yollar ayrıldı.

Memnun sezon başında A Milli Kadın Basketbol Takımı’ndaki görevinden Galatasaray ile birlikte yoğun fikstür olduğu için ayrılmıştı. Tecrübeli antrenörün sarı-kırmızılı görevinden ayrılma nedeni ise yüksek maaş bedeli… Ekrem Memnun’un yeniden Milli Takım’da görev alması bekleniyor.

GALATASARAY’DAN AÇIKLAMA

Galatasaray Kulübü de açıklama yaparak, Ekrem Memnun’un takımdan affını istediğini duyurdu. Sarı-kırmızılı takımdan yapılan açıklama şöyle;

“Galatasaray Kadın Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Ekrem Memnun, her iki taraf açısından da yeni başlangıçlar yapılabilmesi, yeni heyecanlar yaratılabilmesi adına kulübümüzdeki görevinden affını istemiştir.

Galatasaray'a Türkiye Ligi Şampiyonlukları, Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı Kupası zaferleri yaşatan, bir ilke imza atarak kadınlar basketbolunun en büyük kupası olan Euroleague Women Şampiyonluğunu ülkemize getiren değerli Baş Antrenörümüz Ekrem Memnun'a kulübümüze verdiği hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki görevlerinde başarılarının devamını dileriz.

Unutulmamalıdır ki Ekrem Memnun bu camianın önemli bir parçasıdır ve bu kulübün kapısı her zaman kendisine açık olacaktır. Saygılarımızla…

Galatasaray Spor Kulübü”

Yayınlanma Tarihi:17:09,