SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vesely: “Yüzde yüz iyi hissediyorum”

Akın Çorap Yeşilgiresun Belediye karşısında 22 sayıyla maçın en skoreri olan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın Çek yıldızı Jan Vesely, galibiyetin önemine vurgu yaptı ve bu dönüşün kendisi için çok iyi olduğunu ifade etti.

Güncellenme: 23:30, 04/05/2016
Vesely: “Yüzde yüz iyi hissediyorum”

Karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Jan Vesely, “Galibiyet önemliydi. Maça girmeye çalıştım. Uzun süredir oynamıyordum ve bu dönüş benim için çok iyi oldu. Final Four'da konsantrasyonum son derece iyi olacak. Takımıma teşekkür ediyorum. Bu süreçte çok iyi oynadılar. 6 hafta benim için çok zorluydu. Taraftarlarımıza da verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Jan Vesely şu ifadeleri kullandı:

“Final Four yolunda hazırlık açısından çok önemli bir maçtı. Çok konsantreydik. Takıma çok teşekkür ediyorum. Geri dönüşümde bana inanılmaz yardım ettiler, destek oldular. 5-6 hafta boyunca birlikte çalıştığım kondisyonerimiz Predrag Zimonjic'e de özellikle teşekkür etmek istiyorum. Beni beklenilenden çok daha hızlı geri getirdi. Şu an kendimi yüzde yüz iyi hissediyorum. Hiç acım yok. En büyük teşekkürü taraftarlarımıza vermek istiyorum. Bu süreçte çok destek oldular. Hem onlar hem ben geri dönmek için çok heyecanlıydık. Onların yardımıyla da iyi bir şekilde geri döndüm.”