SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın Çaykur Rizespor ile 0-0 berabere kalıp Ziraat Türkiye Kupası’nda finale yükseldiği maç sonrasında açıklamalarda bulunan Fernandao Muslera, adeta veda sinyali verdi…

Uruguaylı kaleci, “Ciddi teklif gelirse karar vermek zorunda kalabiliriz” açıklamasını yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı;

“Kupada finale çıkmak için çok önemlidir, önemli bir başarıdır, bunu başardığımız için çok mutluyuz. İstediğimiz gibi gitmeyen, başarılı olamadığımız bir sezonda bu şekilde Avrupa kupalarını elde edecek olmaktan ötürü çok mutluyuz. Önümüzde bir hedefimiz daha olduğu için çok mutluyuz.”

“Derbi çok önemli ve mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Yüksek bir motivasyonla çıkacağız çünkü halen ligde de 4 veya 5. olma şansımız var, bu nedenle yüksek bir motivasyonumuz var. Kendi evimizde oynamamız da önemli.”

İyi ve kötü günümde benimle oldukları için taraftarımıza teşekkür ederim. Sene sonunda önemli bir teklif gelirse, yönetimle oturur konuşuruz. Benim Galatasaray’da 5. senem mutluyum ama ciddi bir teklif gelirse bir karar vermek zorunda kalabiliriz.”

 

 

Yayınlanma Tarihi:23:17,