SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor, yeni sezon formasının göğüs reklamı için Warmhaus firması ile 2 yıllığına anlaşma sağladı.

Özlüce Tesisleri’nde yapılan imza törenine Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, ile Warmhaus adına Çelikpan Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Çelik, Faik Çelik Holding Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Nedim Çelik, Holding yönetim kurulu üyesi Çağlayan Çelik katıldı. Törende konuşan Bursaspor Başkanı Ali Ay, şurları söyledi:

“Bursaspor’da zor şartlar altında görevi aldık. 2 aydan beri göğüs reklamı ile ilgili bir kaç firma ile görüştük. Geçen hafta Faik Çelik Holding’in bünyesinde bulunan Warmhous’tan teklif aldık. Bursalı bir firmanın olması hem bizim hem Bursaspor için ileriye yönelik marka değerinin yükselmesi açısından bize faydalı olacağını düşündük ve bu teklife onay verdik. Teklif 3.5 milyon TL artı KDV’ydi. İki yıllık bir anlaşma. Bursaspor camiasına hayırlı, uğurlu olsun diyorum.”

ÇELİK: “BURSASPOR KENTİN MARKA DEĞERİ”

Cihan Çelik ise, “Yeni markamızın heyecanını yaşarken Bursaspor’a destek vermekten mutluluk diliyoruz. Bu birlikteliğin bize ve Bursaspor’a katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Markamızın değer oluşturacağı projelerde yer almaya özen gösteriyoruz. Uzun yıllardır firmalarımızla Bursaspor ile işbirliği içindeyiz. Sponsorluk anlaşmamızın başta Bursaspor’a ve şirketlerimize fayda getirmesini diliyorum” diye konuştu.