SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Helal sana Selçuk İnan

Kasımpaşa ve Bursaspor maçlarında sergilediği başarılı performans ile dikkat çeken Selçuk İnan, herkesin tatil havasına girdiği dönemde sorumluluk alıp ayakta kalan tek isim oldu.

Güncellenme: 09:09, 02/05/2016
Helal sana Selçuk İnan

Lige erkenden veda eden ancak son haftalarda yükselişe geçen Galatasaray’da kaptan Selçuk İnan'ın performansı dikkat çekiyor. Kasımpaşa maçının yıldızı olan, Bursaspor karşısında da arkadaşlarına pozisyon üstüne pozisyon yaratan Selçuk, Sneijder'in de yokluğunda sahadaki fark yaratan tek isim olarak görülüyor.

 

SELÇUK GİBİ OLUN

Kupa maçları ve ligde kalan son üç maç öncesi yaşanan bu gelişme camiayı sevindirdi. Camia, kaptan Selçuk İnan'ın gösterdiği reaksiyona ortak olup Avrupa biletini alacak yerde ligi bitirmelerini futbolculardan istiyor.

 

YASİN’E UYARI

Öte yandan Bursaspor maçında patlak veren Podolski – Yasin krizinin yankıları devam ediyor. Bireysel futbolu tercih ettiği için başta takım arkadaşlarından büyük eleştiri alan Yasin, teknik heyet tarafından uyarıldı. Taraftarların da tepki gösterdiği ve hedef tahtasına konan Yasin ile görüşen Riekerink, oyuncusundan daha dikkatli davramasını istedi