SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arslan: “Setkus’un hatasındaki gol keşke olmasaydı”

Sivasspor ile deplasmanda 1-1 berabere kalan Akhisar Belediyespor'da teknik direktör Cihat Arslan, rakip takım kalecisi Setkus için üzüldüğünü söyledi.

Güncellenme: 19:40, 01/05/2016
Arslan: “Setkus’un hatasındaki gol keşke olmasaydı”

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, maçın ilk yarısında sezonun en kötü maçını oynadıklarını belirterek, “Öncelikle sezonun en kötü ilk yarısını oynadık. Zor bir yolculuk yaptık. Rötarlara gece 1’de şehre geldik. Bu durum bize etki etti. Stresli maçtı. Sivasspor açısından da önemliydi. İlk yarı ortada futbol yoktu. Sivas ikinci yarı öne geçince skoru koruyabilecek durumdaydı. Medicana Sivasspor skoru korumak için telaş yaptı. Keşke Setkus’un golünü biz atsaydık. O zaman içimizde sevinç olabilirdi. O gol bizi mutlu etmedi açıkçası. Burada büyük üzüntü var. Onun adına üzüntülüyüm. Kimse bunu istemez. Tahlil edecek bir maç olmadı” dedi.

Beraberlik golü sonrası neler hissettiği sorulan Cihat Arslan, “Kader ağlarını örmüş diyebilirim. Setkus’un o golü beni insan olarak çok üzdü. Keşke olmasaydı. Ben bu kadar üzüldüysem bunu yaşayan neler hissediyordur, Allah yardım etsin. Bugünün tek karı bizim için 1 puan” diye konuştu.