SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vartaş Elazığspor Teknik Direktörü Ogün Temizkanoğlu, çok karakterli bir takıma sahip olduklarını dile getirdi.

Temizkanoğlu’nun açıklamaları:

“Bu gergin atmosferde 10 kişi oynamak çok kolay bir iş değil. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Kazanabilirdik de kaybedebilirdik de. Yakaladığımız pozisyonları değerlendirebilseydik devreye 2-0 önde girebilirdik.”

Maçın seyircisiz oynanacakken seyircili oynanmasına karar verildiğini söyleyen Temizkanoğlu, konuşmasına şöyle devam etti:

“Kurullar bir karar verdiklerinde çok daha dikkatli olmak zorundalar. Bu olaylar artık stadın dışında kalsın. Biraz daha dikkat etmek zorundalar. Biz sadece saha içerisinde değil, saha dışında da rakibimizle mücadele ettiğimiz gerçeği var. Bu gerçeği kimse göz ardı edemez. Şu anda ne kadar isyan etsek de, konuşsak da bu konuşmanın ne kadar boş bir konuşma olduğunu biliyorum. Anlattıklarımızın hiç biri yerini bulmayacak.”

Maçın sonunda sahaya inen taraftara tekme atan futbolcuları Tom’a bir ceza verecek misiniz sorusuna ise Temizkanoğlu,”Bu olayları asla tasvip etmiyorum. Hiçbir taraftara böyle bir fiili müdahale etmeyi doğru bulmuyorum. Tabii ki oyuncumuz Tom’a bir şeyler yaptıracağız, bir uygulamamız olacak. Bu kadar basit değil” şeklinde cevap verdi.

Yayınlanma Tarihi:23:40,