SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Lukas Podolski tavır koydu

Lukas Podolski tavır koydu

Galatasaraylı futbolcular, Bursaspor’un başında bulunan eski hocaları Hamza Hamzaoğlu ile tek tek sarılıp hasret giderirken, Lukas Podolski'nin bu yarışa katılmaması gözlerden kaçmadı.

Galatasaray’ın Bursaspor ile deplasmanda oynadığı karşılaşma öncesi Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ile Galatasaraylı futbolcular hasret giderirken, Lukas Podolski bu isimlerin arasında yer almadı.

 

Geçen sezonun ortasında göreve başladığı sarı-kırmızılı ekipte 3 kupalı sezonun mimarı olan, 4. yıldızın kazanılmasında büyük rol oynayan genç teknik adam, bu sezonun 11. haftasında Umut Bulut'la ilgili sözleri bahane edilmiş ve yönetimin isteğiyle görevden ayrılmıştı.

 

Galatasaraylı futbolcular dünkü maç öncesi Hamzaoğlu'nun yanına koştu. Sarı-kırmızılılar eski hocalarıyla kucaklaşmak için adeta birbiriyle yarışırken, Podolski Hamzaoğlu'nun yanına gitmedi. Birlikte çalıştığı dönemde yıldızı barışmayan ikili arasındaki soğukluk dün de sürdü. Alman yıldız, kendisini sürekli oyundan alan Hamzaoğlu'na o dönem de tavır almıştı.