SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da temizlik zamanı

Galatasaray'da önümüzdeki sezon gönderilmesi planlanan oyuncular için temizlik harekatı başlıyor

Galatasaray yönetimi, yeni sezonda kadroda büyük bir operasyon gerçekleştirecek.
Sarı kırmızılılar, öncelikle kiralık oynayan ve teklif gelen isimleri elden çıkardıktan sonra, kadroda olup da bekleneni veremeyen futbolcuları bir bir göndermenin hazırlığını yapıyor.
Kadroyu hafifletmek için çok uğraşan Cimbom, transfer dönemi açılır açılmaz, elindeki kadroyu neredeyse yarısına indirecek.
Yönetimin göndermekte güçlük çektiği isimler Endoğan Adili, Umut Gündoğan, Lucas Ontivero, Alex Telles ve Blerim Dzemaili gibi isimler için talipleriyle hemen masaya oturulup en uygun fiyata verilecek.
Ayrıca yönetim, ‘gönderilecekler listesi’ne aldığı oyuncuların taliplileriyle de şimdiden görüşüyor. Yeni sezonda yeni bir başlangıç yapmak isteyen yönetim, şimdiden kadroyu azaltmaya çalışıyor.
Aslan, kadroyu hafifletmek için uğraşıyor.Maçlar bittiğinde, talipleri bulunan ve kiralık oynayan Endoğan Adili, Umut Gündoğan, Ontivero ile Dzemaili gibi isimler hemen elden çıkartılacak.
Sarı-kırmızılı takımın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, her ne kadar “Ayrılmayı düşünmüyorum” dese de özellikle İngiliz devi Manchester United’dan gelen teklif, aklını iyice karıştırmış durumda. Başarılı eldiven, sezon sonunda G.Saray ile olan bağlarını kopartabilir.
Başarılı eldiven, sezon sonunda G.Saray ile olan bağlarını kopartabilir.
Bu nedenle de G.Saray yönetimi, Trabzon’dan kopmak üzere olan Onur Recep Kıvrak’ın transferi için şimdiden çalışmalara başladı.
GALATASARAY-ISTANBUL BASAKSEHIR (DHA - MESUT ISIK - BUSRA KAYA - ISTANBUL)