SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin ortada kaldı

1
2 Vitor Pereira tarafından affedilse de Fenerbahçe yönetimi, kadro dışı olan Caner Erkin ile ilgili adım atmıyor. Altyapıyla idmanlara çıkması için tebligat yapılmayan ve bireysel antrenör verilmeyen Caner Erkin iki haftadır yalnız çalışıyor.
3 Galatasaray derbisinde yedek olduğunu görünce Vitor Pereira’ya sert tepki gösteren ve ağır ifadeler kullanan tecrübeli futbolcu, 13 Nisan’dan bu yana kadro dışında bulunuyor.
4 Vitor Pereira, Caner Erkin’i affetse de yönetim halen net bir karar almış değil. Bunun temel sebebi ise şampiyonluk yolunda futbolcunun bireysel davranması gösteriliyor.
5 Yaşanan belirsizlik sebebiyle Caner zor durumda kaldı. Avrupa Şampiyonası’nda A Milli Takımımız’ın en önemli isimlerinden biri olacak futbolcu, iki haftadır takımdan uzak.
6 Sarı­ lacivertli forma ile en son 90 dakikasını Beşiktaş’a karşı 29 Şubat’ta oynayan Caner, son maçına ise 9 Nisan’daki Konyaspor deplasmanında çıktı ve sadece 8 dakika sahada kalabildi. Uzun süredir forma giymeyen milli futbolcu, iki haftadır da takım antrenmanı yapamadığı için fiziksel olarak büyük kayıp yaşıyor.
7 Caner Erkin, altyapıda çalışmalarına devam etmesi için yönetimden bildirimin gelmemesi nedeniyle iki haftadır tek başına antrenman yapıyor.
8