SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Torku Konyaspor hedefe kilitlendi

Torku Konyaspor'un, defans oyuncusu Douglas, hedeflerinin UEFA Kupası'na katılmak için ligdeki 3'üncü sıradaki yerlerini garantilemek olduğunu, Antalyaspor maçından mutlak galibiyetle dönmek istediklerini söyledi.

Güncellenme: 10:46, 28/04/2016
Torku Konyaspor hedefe kilitlendi

Son dönemlerin en iyi çıkış yapan takımı olan ve UEFA kupalarına katılma şansında büyük bir avantaj elde eden Torku Konyaspor, pazar günü deplasmanda Antalyaspor ile oynayacakların maç için hazırlık çalışmalarına başladı. Antalya maçına ise güvenlik gerekçesiyle Torku Konyasporlu taraftar alınmayacak. Teknik Direktör Aykut Kocaman nezaretinde yapılan antrenmanda futbolcuların son dönemlerde elde edilen başarılardan dolayı oldukça neşeli olduğu gözlendi.

“KALİTELİ BİR KADROMUZ VAR”

Yeşil-beyazlı ekibin İskoçlu futbolcu Douglas, kaliteli bir kadroya sahip olduklarını belirterek, “İyi bir teknik heyet ve iyi bir yöneticilerimiz var. İyi bir ekibe sahip olduğumuz içinde Konyaspor bu yıl iyi bir çıkış yakaladı. Kaliteli oyuncularımız var. Kendimize olan özgüvenimizin yüksek olmasından dolayı her maça mutlak galibiyetle çıkıyoruz ve başarıyoruz” dedi.

UEFA Kupası’na katılmak için ligde üçüncü sıradaki yerlerini garantilemek istediklerini ifade eden Douglas, şöyle devam etti:

“UEFA Kupası’na katılmak için öncelikli hedefimiz; ligdeki üçüncü sıradaki yerimizi garantilemek. O yüzden de Antalyaspor maçından mutlak galibiyetle dönmek istiyoruz. Daha sonra kupa maçına çıkacağız.”

Yayınlanma Tarihi:10:45,