SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bursaspor, Galatasaray provasını yaptı

Bursaspor, Galatasaray provasını yaptı

Bursaspor, bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Bursaspor, Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında Cuma akşamı saat 20.00’de Timsah Arena’da oynayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarına bugün yapılan antrenmanla devam etti. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman pas çalışması ve 5’e 2 pas pres çalışması ile devam etti. Son bölümde ise taktik çalışma yapıldı.

Yeşil beyazlılar yarın akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak ve Özlüce Tesisleri’nde kampa girerek maç saatini bekleyecek.

MİNİKLERDEN MORAL DESTEĞİ

Öte yandan, antrenman öncesi Özlüce Tesisleri’ne gelen özel bir rehabilitasyon merkezinin öğrencileri takımı ziyaret etti. Öğrenciler, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ve futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi, bol bol imza aldı.

TANITIM TOPLANTISI ERTELENDİ

Bursaspor Kulübü yeni sezonda forma sponsoru olacak olan tanıtım toplantısını, yaşanan terör olayı nedeniyle pazartesi gününe erteledi. Kulüpten yapılan konu ile ilgili açıklama şöyle:

“Yarın saat 12.00’de Özlüce Tesisleri’nde gerçekleştireceği duyurulan Warmhaus firması forma göğüs reklamı tanıtım toplantısı Bursa’da yaşanan terör saldırısı nedeniyle 2 Mayıs 2016 Pazartesi günü saat 12.00’ye ertelenmiştir.”