SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta kötü gün! Önce kavga sonra sakatlık…

Beşiktaş'ta Tolgay ile Olcay Şahan'ın arasındaki gerginliğin damga vurduğu idman talihsizlikle son buldu. Oğuzhan Özyakup sakatlanarak idmanı yarıda bıraktı.

Güncellenme: 15:25, 27/04/2016
Beşiktaş’ta kötü gün! Önce kavga sonra sakatlık…

Beşiktaş, Süper Lig’in 31. haftasında Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenman ile devam etti.

ÇİFTETELLİ İLE BAŞLADI KAFA İLE DEVAM ETTİ

Isınma esnasında sona kalan futbolcunun çiftetelli oynama cezası aldığı ve renkli görüntülerin yaşandığı idman, Tolgay Arslan ve Olcay Şahan arasında yaşanan gerginlik ve kavga karışımı olaylarla bir anda buz gibi bir antrenmana dönüştü.

necip-32153525

Tek pasa dayalı çalışma esnasında Tolgay ve Olcay arasında tartışma çıktı. Bir pozisyon sonrası tartışan iki futbolcu kafa kafaya geldikten sonra sinirine daha fazla hakim olamayan Tolgay Arslan, Olcay Şahan’ı kafa atmayla karışık ittirdi. Olcay ise bu harekete karşılık vermedi. Hemen ardından yine Olcay’a çok sert giren ve futbol tabiri ile ayaklarını yerden kesen Tolgay’ın bu hareketlerine saha içinde tepkisiz kalan Olcay Şahan bir anlamda olayların daha da fazla büyümesine engel oldu.

Tolgay’ın sinirli hareketlerinden daha sonra Gomez de nasibini aldı. İkili mücadelede ayağına darbe alan Alman futbolcu, takım arkadaşına bu hareketinden ötürü tepki gösterdi.

kafa-2

Oldukça neşeli bir şekilde başlayan idman bu gerginliklerin ardından fazlasıyla sessiz bir şekilde devam etti.

Antrenmanın geri kalan bölümünde Olcay Şahan ve Tolgay Arslan birbirlerine karşı tepkide bulunmadılar. Saha dışında da çok iyi arkadaş olan bu iki futbolcunun yaşadığı gerginliğin, son haftaların verdiği stresten kaynaklanan ani bir patlama olduğu görüldü.

tolgay-12532532

OĞUZHAN YARIDA BIRAKTI

Sol üst arka adalesindeki ödemi henüz geçmeyen Atiba bir gün daha dinlendirilirken, antrenmanın son bölümünde ayağı burkulan Oğuzhan tedbir amaçlı antrenmanı yarıda bıraktı. Oğuzhan’ın durumu yapılacak kontrollerden sonra belli olacak.

Beşiktaş, Kayserispor maçı hazırlıklarına yarın yapacağı antrenman ile devam edecek.

 

Yayınlanma Tarihi:12:49,