SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım başkanlığı bırakmıyor

1 İrfan YİRMİBEŞ / ÖZEL HABER Fenerbahçe'de en çok merak edilen durumlardan biri olan Başkan Aziz Yıldırım’ın geleceği konusunda önemli bir bilgi kulislere düştü.
2 Yargıtay’da kulübünün ve kendinin adını temizledikten sonra görevi bırakacağını söyleyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yeniden aday olmayı düşünmüyor.
3 Ancak görev süresinin bitimine kadar başkanlığını da sürdürecek. Yıldırım, kısa süre önce “Kızdırmasınlar 10 yıl daha bırakmam” demişti.
4 Aziz Yıldırım'ın en büyük motivasyonu, yıllardır özlemi duyulan Avrupa kupalarında başarı... Yakın çevresiyle bu yöndeki fikirlerini paylaşan Fenerbahçe Başkanı’nın, “Avrupa’da kupa kaldırmadan ayrılmayacağım” dediği öğrenildi.
5 Fenerbahçe Üniversitesi’nin açılışını da yapmak isteyen Yıldırım, 2018’e kadar görevde kalacağına işaret etmiş oldu. Sarı-lacivertliler de yeni sezon çalışmalarına başladı. İlk hedef yeni teknik adam...
6 Sarı-lacivertli kurmaylar, şampiyon olsa bile Vitor Pereira ile devam etmek istemiyor. Desteği az olan Pereira’nın yerine uluslararası düzeyde kupa kaldırmış bir hoca aranıyor.
7 Almanya Teknik Direktörü Joachim Löw ismi ağırlık kazanıyor. Dünya Kupası şampiyonu apoletli Löw, kısa süre önce yeniden kulüp takımı çalıştırmak istediğini söylemişti. Ayrıca yeni hocaya yıldızlarla dolu bir kadro verilecek.
8