SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Wolfcity coşkusu devam ediyor

Wolfcity coşkusu devam ediyor

Sözcü ve AMK’nın da sponsorluğunda gerçekleşen NESCAFÉ 3ü1 arada EXTRA ile WOLFTEAM ŞAMPİYONASI tüm hızıyla sürüyor!

Bu organizasyonun en önemli ayaklarından biri olan WOLFCITY'de İstanbul, İzmir, Bursa, Sivas heyecanı sona erdi. Şimdi de heyecan Trabzon'a geliyor!

15 Mayıs'taki büyük turnuva için başvurular çok yakında açılacak. Başvuruları Wolfteam Facebook sayfasından takip edebilir ve açıldığı anda da http://joy.ac/4gBk üzerinden kayıt olabilirsiniz!

Wolfteam ekibi şehir şehir dolaşmayı çok seviyor! Oyuncularla bire bir iletişime geçmek, heyecanı anında yaşamak ve dahası çok keyifli oluyor. Hazır havalar da ısınma evresine geçmişken, gelin hep beraber tam zıttı iklimdeki eğlenceli Bursa turnuvamızın videosuna göz atalım.

Uludağ, kar, mücadele ve zafer! Her şeyin bir arada olduğu bu turnuvayı kaçırdım diye üzülüyorsan Trabzon veya Antalya ayağı ile telafi edebilirsin. Şampiyon, ikinci ve üçüncü takımlar para ödülünü kazanıyor! Ancak daha önemlisi şampiyon olan NESCAFÉ 3ü1 arada EXTRA ile WOLFTEAM ŞAMPİYONASI için bileti kapıyor! Temmuz'daki dev organizasyonda sadece en iyiler yarışacak ve toplamda 100.000TL'ya varan para ödülü için amansız mücadele edecek!

Wolfteam ateşi ile NESCAFÉ 3ü1 arada EXTRA sıcaklığının harmanlandığı sayfamızı takip etmeyi unutmayın! : http://joy.ac/4gBl