SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Saldırgan O.M.’nin kıyafetleri satılıyor

1 Trabzonspor - Fenerbahçe maçında sahaya girerek hakem Volkan Bayarslan'a saldıran O.M.'nin üzerindeki kıyafetlerin aynısı, onun adı kullanılarak Instagram'da satışa çıktı. Saldırganın ayakkabısı 95, pantolonu ise 105 TL. (HABER: ALİ CAN YAYCILI)
2 Son zamanlarda popüler olan Instagram satıcılarından biri ilginç bir yolla satışlarında patlama yaptı.
3 21yaşında Bursa'da üniversite öğrencisi olan adı bizde saklı satıcı Trabzonspor - Fenerbahçe maçı öncesi ve sonrasındaki satışlarını şu sözlerle anlattı:
4 "Biz bu işi yapıyoruz, kıyafet satıyoruz. Pazar günü maçı izlerken böyle bir olaya denk geldik. Çocuğu görünce 'Aa bizim sattığımız kıyafetler' dedim.
5 Bugün de aklıma böyle bir reklam çalışması geldi. Pazar gününden önce 2 tane ayakkabı satmıştım. Böyle bir reklam çalışması yaptım. Bu sabah da üniversitede sınavıma girdim. Çıkışta bir baktım ki talep patlaması var.
6 Benim normalde iki tane hesabım var. Birinde çok fazla etkili olmadı reklam ama bu hesapta baya ses getirdi.
7 Ben Antalyalıyım. Bursa'da üniversite okuyorum. Galatasaraylıyım. Sahaya atlayan taraftarı haklı buluyorum. Hakem kararlarına çok kızmıştır. Sahaya atladı, keşke atlamasaydı tabii de atladı, biz de böyle bir reklam yaptık. İşimize yaradı. "
8 İlanda şu ifadeler yer alıyor: 10 metreden atladı sekmedi, yırtılmadı. Bugüne özel ......'lar 95, kot pantolonlar 105 TL.