SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Saldırgan O.M.’nin kıyafetleri satılıyor

Trabzon - F.Bahçe maçında sahaya giren saldırganın üzerindeki kıyafetleri ses getiren bir reklamla satan genç girişimci AMK'ya konuştu.

Trabzonspor - Fenerbahçe maçında sahaya girerek hakem Volkan Bayarslan'a saldıran O.M.'nin üzerindeki kıyafetlerin aynısı, onun adı kullanılarak Instagram'da satışa çıktı. Saldırganın ayakkabısı 95, pantolonu ise 105 TL. (HABER: ALİ CAN YAYCILI)
Son zamanlarda popüler olan Instagram satıcılarından biri ilginç bir yolla satışlarında patlama yaptı.
21yaşında Bursa'da üniversite öğrencisi olan adı bizde saklı satıcı Trabzonspor - Fenerbahçe maçı öncesi ve sonrasındaki satışlarını şu sözlerle anlattı:
"Biz bu işi yapıyoruz, kıyafet satıyoruz. Pazar günü maçı izlerken böyle bir olaya denk geldik. Çocuğu görünce 'Aa bizim sattığımız kıyafetler' dedim.
Bugün de aklıma böyle bir reklam çalışması geldi. Pazar gününden önce 2 tane ayakkabı satmıştım. Böyle bir reklam çalışması yaptım. Bu sabah da üniversitede sınavıma girdim. Çıkışta bir baktım ki talep patlaması var.
Benim normalde iki tane hesabım var. Birinde çok fazla etkili olmadı reklam ama bu hesapta baya ses getirdi.
Ben Antalyalıyım. Bursa'da üniversite okuyorum. Galatasaraylıyım. Sahaya atlayan taraftarı haklı buluyorum. Hakem kararlarına çok kızmıştır. Sahaya atladı, keşke atlamasaydı tabii de atladı, biz de böyle bir reklam yaptık. İşimize yaradı. "
İlanda şu ifadeler yer alıyor: 10 metreden atladı sekmedi, yırtılmadı. Bugüne özel ......'lar 95, kot pantolonlar 105 TL.