SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muratbey Uşak Sportif Başkanı Ömer Özden, Spor Toto Basketbol Ligi’nde 27 haftada 15 galibiyet alan 6. sıradaki takımının play off yolunda emin adımlarla ilerlediğini söyledi.

Uşak’ta seyircisiz oynadıkları iki maçı galibiyetle geçmelerinin yönetimi, teknik heyeti ve oyuncuları son derece mutlu ettiğini ifade eden Başkan Ömer Özden, “Aldığımız ceza yüzünden salon boş dahi olsa, taraftarımızın dışarıdan destek olduğunu bilmek bizleri daha çok motive etti. Başarılarından dolayı oyuncularımızı, teknik ekibimizi ve yönetim kurulu üyelerini gönülden kutluyorum” dedi. Beklenenin aksine başarılı bir sezon geçirdiklerinin altını çizen Başkan Özden, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Son 3 karşılaşmada yakaladığımız galibiyet serisini bu hafta deplasmanda Anadolu Efes karşısında da devam ettirmek istiyoruz. Play off öncesi kendi evimizde Royal Halı Gaziantep’le oynayacağımız son iç saha maçımızda taraftarımızın coşkusuyla tek yürek olarak bir galibiyete daha imza atmak istiyoruz. Sezon boyunca müsabakalarda bizleri yalnız bırakmayan ve takımını sahiplenen Uşak halkına teşekkür ediyorum. Elde ettiğimiz başarıda Uşak halkının göz ardı edilmeyecek büyük katkısı var.”