SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin 4-0 önde götürdüğü maçın 88. dakikasında sahaya atlayıp 6. hakem Volkan Bayarslan'ı tekme tokat döven taraftarın faturası ağır olacak. Maçın temsilcileri Berk Özbek ve Yakup Aksoy, yazacakları raporu bugün gönderecek. Orta hakem Bülent Yıldırım'ın raporu,mağdur Volkan Bayarslan'ın ifadesi Trabzonspor'a 8 ile 12 maç arasında ‘saha kapama' cezasına mal olacak. Bordo-mavili ekip cezasının iki maçını Avni Aker'de, kalanlarını ise yeni sezona hazır olacak Akyazı Stadı'nda çekecek.

 

Hakem Volkan Bayarslan'ı döven 17 yaşındaki O.M. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. O.M.'nin Çocuk Şube'deki sorgulaması sonrasında adliyeye götürülmesi sırasında bir kahraman gibi alkışlanması da dikkat çekti. Vatandaşlar, “Helal olsun sana, Trabzon senin arkanda” diye bağırdı. O.M.'nin ifadesinde, “Maç esnasında çok sinirlendim. Yaptığım için pişmanım” dediği belirtiliyor.

 

CEVAP BEKLEYEN SORU

Trabzonspor – Gazintepspor maçı sonrası statta 4 saat alıkonulan Çağatay Şahan için MHK Başkanı Müftüoğlu, “Bir daha böyle bir olay olursa maçlara çıkmayız” demişti. Şimdi ne olacak?

Yayınlanma Tarihi:09:17,