SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Onur Kıvrak: “Formayı atmadım, yere koydum”

Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak, Trabzonspor - Fenerbahçe maçından sonra gösterdiği tepkiye açıklık getirdi. Formayı yere atmadığını savunan başarılı file bekçisi, "Formayı atmadım, yere koydum. Hami hocaya bu saatten sonra yokum dedim" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 16:53, 25/04/2016
Onur Kıvrak: “Formayı atmadım, yere koydum”

Haber 61’e açıklamalar yapan başarılı futbolcu şu ifadeleri kullandı:

Saha içinde yaşanan olaya açıklık getiren Onur Recep Kıvrak, karşılaşma tatil edildikten sonra ben kulübeye gittim formayı yere atmadım kaptanlık pazı bandını üzerine koyarak formayı yere koydum. Bana Hami hoca oğlum ne oldu dedi. Hocam ne karım kaldı ne kızım kaldı ne beşikteki çocuğum kaldı ne anam kaldı ne babam kaldı dedim. Hocam ben bu saatten sonra yokum dedim bu konuşmanın ardından Hami hoca bana oğlum sen geç soyunma odasına dedi. Hami hoca ile aramızdaki muhabbetimiz sadece bu. Soyunma odasında da Hami hocayla konuştuk. Bana da zamanında tribünlerden çok küfürler edildi. Trabzonspor forması altında bu kadar gol atmama rağmen bende aynı küfürlere maruz kaldım dedi.

Teknik direktör Hami Mandıralı'yı abim gibi seviyorum diyerek sözlerine devam eden Onur Recep Kıvrak, benim Hami hocayla bir problem yaşamam diye bir durum söz konusu olamaz. Bazı insanlar bunları bilerek yapıyorlar. Bana sezon başı ne yaptılarsa şimdide aynı şeyi yapmaya çalışıyorlar. Onların gücüne gidiyor benim burada durmam. Onların gücüne gidiyor bir İzmirli dokuz yıldır buradan kaçmaz diye. Beni karalamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bunları yapanlara bunu göstereceğini belirten Kıvrak, onlar benim kadar Trabzonsporlu değil onlara kimin daha büyük Trabzonsporlu olduğunu göstereceğim dedi.

Trabzonspor takım kaptanı Onur Recep Kıvrak yaşanan bu olayların ardından hiçbir yönetici ile konuşmadığını dile getirdi.

Yayınlanma Tarihi:16:10,