SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Muratbey Uşak Sportif zoru başardı

Muratbey Uşak Sportif zoru başardı

Spor Toto Basketbol Ligi'ndeki temsilcilerinden Muratbey Uşak Sportif, evinde seyircisiz oynadığı 2 maçı da kazanarak son 3 haftaya Play Off hattında girmeyi başardı.

Pınar Karşıyaka’yı 26 Mart’ta ağırladığı karşılaşmada çıkan olaylar nedeniyle 2 maç ceza alan Muratbey Uşak Sportif, evinde boş tribünler önünde Türk Telekom’u 95-79, Trabzonspor Medical Park’ı ise 94-86’yla geçerek kayıp yaşamadı. Ligde son 6 maçta 5 galibiyet alan kırmızı siyahlı ekipte Antrenör Ozan Bulkaz, oyuncularını alkışladı.

Toplam 15 galibiyete ulaşan kırmızı siyahlı ekibin genç çalıştırıcısı, “Trabzonspor Medical Park galibiyeti büyük bir başarıdır. Biz takımımızla play off hedefini ligdeki hiçbir parametreye bakmadan koyduk. Yüreğimize ve yaptığımız antrenmanlara güveniyorduk. 15’inci galibiyete ulaştık. Oyuncularımı kutluyorum. Evimizde oynadığımız iki seyircisiz maçı kayıpsız geçtik. Önümüzdeki Anadolu Efes deplasmanını da kazanarak evimize mutlu dönmek istiyoruz. Taraftarımızı da çok özledik. Onlarla Royal Halı Gaziantep sınavında buluşacağız” dedi.