SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kütahya’da büyük coşku

Bölgesel Amatör Lig'den 3'üncü Futbol Ligi'ne yükselen Kütahyaspor taraftarlarını sevince boğdu. Binlerce Kütahyalı gece yarısı Isparta'dan gelen futbolcuları karşıladı, geç saatlere kadar sokaklarda sevinç gösterilerinde bulundu.

Güncellenme: 10:10, 25/04/2016
Kütahya’da büyük coşku

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9’uncu Grup lideri Kütahyaspor ile 10’uncu Grup lideri Muğlaspor dün Isparta’da 3’üncü Lig’e yükselmek için karşı karşıya geldi. Isparta Atatürk Stadyumu’nda normal süresi 2-2 tamamlanan maçta Kütahyaspor, Muğlaspor’u penaltı atışları sonucunda 8-7 yenerek 3’üncü Lige yükselen taraf oldu. Takımlarının 3’üncü lige yükselmesi Kütahyasporlu taraftarları sevince boğdu.

Binlerce Kütahyalı dün gece Zafer Meydanı’nda toplanarak Isparta’dan gelen Kütahyasporlu futbolcuları, teknik heyeti ve yöneticileri coşkuyla karşıladı. Kütahyasporlu futbolcular otobüsün üzerinden taraftarlarını selamladı. Futbolcular da sonra otobüsten inip Zafer Meydanı’nda oluşturulan platform üzerine çıktı. Kütahyasporlu futbolcular, teknik heyet ve yöneticilerin isimleri tek tek okunarak taraftarlar tarafından alkışlandı. Kütahyalılar gec saatlere kadar cadde ve sokaklarda sevinç gösterilerinde bulunarak takımlarının 3’üncü lig yükselmesini kutladı.