SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, maç sonunda Trabzonspor taraftarlarını eleştirdi. Bu atmosferde futbolcuların kalitelerini sahaya yansıtmalarının mümkün olmadığını söyleyen Portekizli çalıştırıcı, bordo mavili taraftarların, takıma zarar verdiğini söyledi.

 

Pereira, “Bu akşam olanlar futbol değil. Futbol 4 çizgi arasında oynanan bir oyundur. Bir takım kazanır ve diğeri kaybeder. Bu akşam olan olaylar son derece üzücü. Yunanistan’da da böçyle olaylar görmüştüm. Trabzonsporlu futbolcuların kalitelerini göstermelerine izin vermiyorlar. Anlayamıyorum Trabzonsporlu futbolcular nasıl oynuyorlar burada. Kendilerini riske atıyorlar, takımlarını da riske atıyorlar. Futbol oynamalarına izin vermiyorlar.” diye konuştu.

 

Şampiyonluk için iddialarının devam ettiğini söyleyen Pereira, “Şampiyonluk yarışı sürüyor. Bizi bekleyen 4 maç var. Bunları yenip yolumuza devam etmek zorundayız. Vites artırmış bir takımımız var. Seviyemizi yükselttik. Daha fazla pozisyonua giriyoruz ve bitiricilik anlamında daha iyiyiz. Şampiyonluk yarışına devam etmeye hazırız.” ifadelerini kullandı.

 

Son güncelleme: 22:45 24.04.2016