SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzon’da olaylı maçtan sonra Fenerbahçe kafilesi, Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nun ambulans ve itfaiye giriş ve çıkışının yapıldığı kapıdan geniş güvenlik önlemleri altında çıkarılarak zırhlı çevik kuvvet midibüsleri ile havalimanına götürüldü. Sarı Lacivertli ekip İstanbul’a uçtu.

Fenerbahçe kafilesi bir süre stadyumda bekletildikten sonra, stadyumunun deniz tarafındaki kale arkası tribün tarafında bulunan ambulans ve itfaiye giriş ve çıkışının yapıldığı kapıdan geniş güvenlik önlemleri altında çıkartıldı. Çevik Kuvvet ekiplerine ait 3 zırhlı midibüse bindirilen kafile, sivil polis ekipleri ve TOMA eşliğinde Trabzon Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ne getirildi. Çevik kuvvet midibüslerinden inen teknik heyet ve futbolcular havalimanına giriş yaptı. Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, midibüsten inerken polis memuruna teşekkür etti. Fenerbahçe kafilesi, uçakla İstanbul’a hareket etti.

STADYUM ÖNÜNDE TOPLANAN TARAFTARLAR UZAKLAŞTIRILDI

Bu arada, karşılaşmanın ardından Avni Aker’in protokol giriş önünde toplanan taraftar grubu, uzun bir süre bekleyiş sonrasında polis tarafından alandan uzaklaştırıldı.

Son güncelleme: 00:28 25.04.2016