SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kayserispor çıkışa geçti

Kayserispor çıkışa geçti

Deplasmanda geçtiğimiz hafta Kasımpaşa'yı, ardından kendi evinde Bursasspor'u yenme başarısı gösteren sarı kırmızılılar 2 haftada üst üste kazandıkları 6 puanla tehlike hattının üstüne çıktı.

Kayserispor’da Bursasspor galibiyeti bayram sevinci yarattı. Kayserispor Basın sözcüsü ve Futbol Şube sorumlusu Ahmet Yıldız, sarı-kırmızılı takıma sahip çıkan tüm kesimlere teşekkür etti. Yıldız ”Bizim için altın değerinde 3 değil, 6 puaün aldık diyebiliriz. Zira, iki haftalık galibiyet serimiz sayesinde tehlikeli bölgeden bir nebze olsun uzaklaştık. Şimdi Beşiktaş maçını düşünüyoruz” dedi.

Teknik direktör Hakan Kut’lu oyuncularından övgüyle söz ederek, ”Sakat ve cezalı oyuncularımıza karşın sahada yaş ortalaması 24 olan bir ekiple mücedele ederek, 3 puanın sahibi olduk. Bu çıkışımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayserispor Onursal Başkanı Mustafa Çelik, Kayserispor’un Bursasporu’u 2-1 mağlup ettiği maçın ardından taraftara teşekkür etti. Başkan Çelik, taraftarın takımını desteklemesi halinde böyle başarıların geleceğini söyledi.