SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
“Aziz Yıldırım sözünü tutsun”

“Aziz Yıldırım sözünü tutsun”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Nihat Özdemir, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a seslendi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Vekili Nihat Özdemir, CNN Türk’te katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu. Uzun süre Fenerbahçe’de yöneticilik yapan Özdemir, Aziz Yıldırım hakkında “Fenerbahçe’de yapacak işleri olduğuna inanıyorum. ‘Avrupa’dan kupa getirmeden bırakmam’ diye taahhütü vardı. Bunu gerçekleştirmeli. Aziz Yıldırım sözünü tutsun ve kupa kazanmadan bırakmasın” dedi.

 

Aziz Yıldırım’dan sonra Ali Koç’un Fenerbahçe’ye başkan olabileceğini dile getiren Özdemir, “Ali Koç’un bir ya da iki dönem başkanlık yapmasını arzularım. genç ve modern bir arkadaşımız. Daha heyecanlı bir arkadaşımız. Fenerbahçe başkanlığını başarılı yapacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

ŞAMPİYONLUK ADAYI BEŞİKTAŞ

Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yaşanan şampiyonluk yarışına da değinen Nihat Özdemir, şunları söyledi:

“Benim bu seneki şampiyonluk adayım Beşiktaş. Bunu bir ay evvel de söylemiştim. Beşiktaş camia olarak çok arzuladılar. Statlarını yeni bitirdiler. Önümüzde 5 hafta var. kim iyi performans gösterirse şampiyonluk ipini göğüsleyecektir. Beşiktaş’ın kadrosu çok istiyor. Belki Fenerbahçe’nin kadrosu iyi olabilir ama son haftalarda kaybedilen puanlarla geriye düştüler.”