SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Beşiktaş’ın yeni yönetimi!

Şampiyonluk yolunda son 5 maçı kalan Beşiktaş’ta bir yandan da seçim telaşı var... Başkan Fikret Orman, 15 Mayıs’ta yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi liste çalışmaları yapıyor. Mevcut yönetimi büyük ölçüde değiştirmeyi planlayan Başkan, sil baştan bir ekip kuracak.

Güncellenme: 08:41, 22/04/2016
İşte Beşiktaş’ın yeni yönetimi!

Kulüp tarihindeki en rahat geçmesi beklenen seçimde, Orman'a karşı tek rakip Rüzgar Sağanak. Ancak eski kulüp personeli olan Sağanak adaylığı için gereken 250 imzayı henüz toplayabilmiş değil. Fikret Orman, seçime oldukça güçlü bir liste ile girmeye hazırlanıyor. Bu doğrultuda oldukça güçlü isimlerle temasta olan Başkan, ilk olarak geçen dönem aday olan Serdal Adalı ile görüştü. Adalı teklifi kabul ederse, futbol şubesi komple kendisine teslim edilecek.

Hüsnü Güreli, Mete Düren…

Orman'ın diğer hedefi de işadamı Ethem Sancak. Vodafone Arena'daki en pahalı localardan birini satın alan Sancak, yönetime girmek için ikna edilmeye çalışılıyor. Siyah-Beyazlı kulübün patronu aynı zamanda Tamer Kıran, Hüsnü Güreli, Mete Düren gibi camianın önemli isimlerini de ekibine almayı düşünüyor. Orman'ın mevcut yönetimden sadece Ahmet Nur Çebi ve Umut Güner ile devam etmesine kesin gözle bakılırken, diğer idarecilerin durumu şöyle:

1-DEVAM EDECEKLER

Ahmet Nur Çebi Umut Güner

2- BELiRSiZLER

Erdal Torunoğulları Ahmet Ürkmezgil Metin Albayrak Yalçın Yılmaz Emre Kocadağ Hakan Özköse Erdal Karacan

3 – LiSTEDE KESiN OLMAYACAKLAR

Mete Vardar Ahmet Kavalcı Deniz Atalay Sami Esen Faik Akdil Berkan Gocay