SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin’e af yok

Fenerbahçe'de Vitor Pereira ile tartışıp kadro dışı bırakılan Caner Erkin'le ilgili son karar verildi. İşte Pereira'nın Caner Erkin kararı ve son gelişmeler.

Güncellenme: 10:22, 22/04/2016
Caner Erkin’e af yok

Sezon başından bu yana yeni takım olmanın sancılarını çeken, saha dışında birçok sorunla mücadele ettiği için hedeflerinden tek tek uzaklaşan Fenerbahçe’de son krizin mimarı Caner Erkin’in üzeri çizildi.

Vatan’da yer alan habere göre, Galatasaray derbisinden önce 11’de olmadığı öğrenince önce teknik direktör Vitor Pereira’yla tartışan ardından da tesisleri terk eden milli futbolcu o günden beri takımla çalışamıyordu. Sözleşmesi sezon sonu bitecek olan yıldızın takıma geri dönmesi beklense de Portekizli hoca oyunu Caner’i süresiz kadro dışı bırakmaktan yana kullandı. Başarılı sol bekin affına sıcak bakmayan teknik patron, bu işin daha fazla uzamasını istemiyor.

Yönetim de sosyal medya aracılığıyla sarı-lacivertli camiadan özür dileyen Caner konusunda Vitor Pereira’yla aynı fikirde. Yani bir mucize olmazsa milli yıldızın kontratını yenilemeyecek olan başkan Aziz Yıldırım ve kurmayları, Mayıs sonunda Caner’le yolları ayıracak.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:09:57,