SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Löw’den Fenerbahçe’ye yeşil ışık

Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw, yurt dışında bir takım çalıştırabileceğini söyleyerek Fenerbahçe'ye göz kırptı.

Güncellenme: 08:34, 21/04/2016
Löw’den Fenerbahçe’ye yeşil ışık

Fenerbahçe yönetiminin yeni sezonda takımın başına getirmek istediği Almanya Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Joachim Löw, yurtdışında bir takım çalıştırabileceğini belirtti. Löw, “10 yıldan fazladır milli takım çalıştırıyordum ve artık kariyerimin sonuna geldim. Elbette 2018'e dek sözleşmem bulunuyor ve yapmam gerekenler var. Ama belki ülke dışında bir yerlerde yeniden çalışabilirim. Bu eğlenceli olur'' diye konuştu.

 

19:07 AÇIKLAMA

Öte yandan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, yarın 19.07'de Çağlayan Adliyesi'nde ‘3 Temmuz kumpas operasyonu' ile ilgili basın toplantısı yapacaklarını açıkladı. Mosturoğlu, “Geçmişte de söyledim. Şimdi de söylüyorum. 3 Temmuz, Türkiye Cumhuriyeti'nin en büyük kumpas operasyonudur. Bunun medya ayağı da önemli. Bizi itibarsızlaştırma çabasıydı. Eşimizle, çocuğumuzla bunları yaşadık. Umarım kimse yaşamaz. Herkes mahkemede suçsuzsa, bunu kanıtlar” dedi

Yayınlanma Tarihi:08:28,