SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Oysa ne güzel başlamıştı her şey… Dünya yıldızlarını transfer ederek tarihinin en görkemli kadrolarından birini kurmuştu F.Bahçe. Taraflı tarafsız birçok otorite, sarı-lacivertlilerin bu kadro derinliği ile ligi erken koparacağı öngörüsünde bulunmuştu. Ancak en baştan beri ters giden bir şeyler vardı. 103 gollük rekor bu sezon gelişir mi derken, tek farklı zoraki galibiyetlerle taraftarlarını kanser etti F.Bahçe. Rakiplere pozisyon vermemekle övündü hep Pereira. Kulübün dinamiklerinden bihaber adamı koyarsan işin başına, olacağı bu.

ŞANS o ki Beşiktaş hariç diğer takımların da hali içler acısıydı. O nedenle zaten  2 takım kaldı zirvede. Yine de ligin ikinci yarısındaki Osmanlı maçına kadar eşit gibiydi şanslar. Ancak sonra takke düştü, kel göründü! 3 haftalık periyotta ağır darbeler alan F.Bahçe, grogi durumdaki boksör gibi oldu. Ondan sonra ise alıştığımız senaryolar… Kimse hatasını kabul etmedi, günah keçisi aranmaya başladı.

TÜRKİYE Kupası'nda yarı final oynuyorsun ama taraftarın gazı kaçtı bir kere. Şampiyonluk yolunda önüne ‘Kocaman' bir taş koyan Torku Konya'yı kupada, değil 3-0, 13-0 yensen ne fark eder. Bu saatten sonra “Maliyetini bile karşılamıyor, genç takımla katılmayı düşünüyoruz” diyerek burun kıvırdığın Türkiye Kupası'nı alsan ne olur, almasan ne olur… Sarı-lacivert renklere gönül verenlerini bu kupayla mı kandıracaksınız!

Yayınlanma Tarihi:07:59,