SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Douglao bilmecesi

Şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren maçta lider Beşiktaş'ı ağırlamaya hazırlanan Akhisar Belediyespor'da sakatlığı düzelen Douglo'nun dönmesi ile stoperde kimin tercih edileceği merak konusu...

Güncellenme: 15:56, 21/04/2016
Douglao bilmecesi

Akhisar Belediyespor’un Galatasaray ile oynadığı kupa müsabakasında dizinden sakatlanan ve 6 hafta formasından uzak kalan Douglao tedavi için gittiği Brazilya’dan iyileşerek dönüp takımla antrenmanlara başlarken, teknik direktör Cihat Arslan yıldız futbolcuyu Beşiktaş karşısında oynatıp oynatmama konusunda kararsız kaldı.

Brezilyalının yokluğunda stoperde Caner’e eşlik eden İsmail Konuk son haftalarda yükselen formuyla ağır basarken, sakatlıktan yeni çıkan ve maç eksiği bulunan Douglao ise bu iki önemli handikapına karşılık tecrübesi ve fiziği ile ön plana çıkıyor. İki futbolcu arasındaki tercihini hafta içindeki antrenmanlarda sergileyecekleri performansa göre kullanmayı düşünen Cihat Arslan’ın maça İsmail’le başlayıp, gerekmesi halinde ikinci yardıda Douglao’dan yararlanmayı planladığı öğrenildi.