SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wolfteam’de turnuva coşkusu yaşanıyor

Türkiye’nin en popüler MMOFPS oyunu Wolfteam’de turnuva coşkusu yaşanıyor! 100.000TL büyük ödüllü şampiyona Temmuz’da gerçekleşecek! 1. olan takımın 50.000, 2. olan takımın 25.000, 3. olan takımın 15.000, 4. olan takımın 7.000 ve 5. olan takımın da 3.000TL kazanacağı büyük turnuvanın zamanı yaklaşırken, heyecan da üst seviyelere tırmanmaya devam ediyor! Temmuz ayına kadar devam edecek Wolfcity, WOT ve Kafe Kafe Turnuvaları’nın kazanan takımları bu büyük turnuvada yarışmaya hak kazanacak!

Güncellenme: 17:54, 20/04/2016
Wolfteam’de turnuva coşkusu yaşanıyor

WOLFTEAM ŞAMPİYONASI'na katılmak için her ay gerçekleşen bu turnuvalarımızı takip edip, turnuvalarda kazanan olmaya çalışın! Ayrıca bunlar haricinde Wolfteam'in seçeceği 8 takımın da turnuvada yarışmaya hak kazanacağını hatırlatalım.

WOLFCITY

Her ay farklı şehirde gerçekleşen offline Şehir Turnuvaları 6 farklı şehirde gerçekleşecek turnuvada şampiyon takım anında 1.250TL'lik ödülün sahibi olacak! Ayrıca 2. Ve 3. Takımlara da para ödülü verilecek.

Sırasıyla turnuvaların gerçekleşeceği 6 şehir; 31 Ocak İstanbul, 21 Şubat İzmir, 20 Mart Bursa… Ve bunlar geride kaldı.

Sıradaki turnuvalar ise şöyle; 17 Nisan Sivas, 15 Mayıs Trabzon, 19 Haziran Antalya.

Turnuvaya katılmak için en az 15 yaşında olmak gerekiyor ve para ödülünü kazanabilmek için de takımda 18 yaş veya üstü birisi mutlaka olmak zorundadır. Bu yolla da her şehrin şampiyonu, yani toplamda 6 takım şampiyona için bileti kazanıyor.

Eşleş, Kazan, Ödülü Al Ve ŞAMPİYONA BİLETİNİ KAP!

256 takımın katılımıyla gerçekleştirilen Wolfteam Online Takım Turnuvası'nda nakit para ödülü ve milyonlarca JoyPara değerinde oyun içi eşya için takımlar kıyasıya mücadele ediyor ve ilk 3 sırayı alan takımlar sırasıyla para ödüllerini kazanıyor.

1. Takım 3.000TL 2. Takım 2.000TL 3. Takım 1.000TL…

Wolfteam Online Takım Turnuvası'nın ilerleyişi şöyle; Bir haftalık kayıt süreci sonrası takımlar belirlenip eşleştirmeler gerçekleştiriliyor. Eşleştirmeler sonrası takım kaptanlarına bilgilendirme maili atılıp ardından da turnuva başlanıyor. 256 takım, tekli eliminasyon sistemine göre karşılaşıyor ve 1. olabilmek için mücadele veriyorlar. 2016'da da tam 6 adet Wolfteam Online Takım Turnuvası bizleri bekliyor. 6 aylık periyotlara bölünmüş olan bu turnuvalar, her ay bir tanesi sonuçlanacak şekilde düzenlenecek.

Sözcü’nün de basın sponsoru olduğu WOT Turnuvalarında ilk 2'ye giren takımlar direkt olarak WOLFTEAM ŞAMPİYONASI'nda büyük ödül için yarışmaya hak kazanacaklar. Bu yolla da toplam 12 takıma bilet veriyoruz.

KAFE KAFE WOLFTEAM

Kafe Kafe Turnuvaları her ay Türkiye'nin farklı şehirlerini geziyor ve sizler için turnuvalar düzenliyor. Hangi kafedeki turnuvaya katılmak istiyorsanız o kafeye gidip takımınız adına başvuru yapmanız gerekiyor. Bu turnuvalar dışında her ay gerçekleşen özel bir turnuva yapılıyor ve kazanan takımdaki kişiler 200.000'er JP'nin sahibi oluyorlar. Bu yolla turnuvaya toplamda 6 takım gidiyor. Ve büyük turnuvaya gidecek diğer 8 takımı da Wolfteam belirliyor. Siz de Joygame sayfasından ücretsiz olarak Wolfteam'i indirebilir ve heyecanın bir parçası olabilirsiniz!

Yayınlanma Tarihi:17:33,