SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Topal, Caner ve Gökhan gidiyor mu?

Topal, Caner ve Gökhan gidiyor mu?

Fenerbahçe Genel Sektreteri Mahmut Uslu, sarı-lacivertlilerde geleceği tartışılan üç oyuncu hakkında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Genelsekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’in, dün ödül töreninde Beşiktaş’a şampiyonluk yolunda başarılar dilediği hatırlatılması üzerine şunları söyledi:

”Anladım bizi sevmiyor kimse. Ama, inşallahlı, maşallahlı konuşmuş. İnşallah siz olursunuz demek yanlıştır. Biz çok kritik günlerden geçiyoruz. Zaten yensende şampiyon olsanda bu saatten sonra birşey değişmiyor ama biz 5 puanı kapatıp şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Ama görüyoruz ki, bazı kişiler kendi içlerinden gelenleri söylüyorlar. Söylesinler ama bir kulüp başkanının söylememesi lazım. Tabi ki bu tepkiyi duydular o yüzden bizede başarılar diliyorlar. Bizde onun üçüncülüğü için Avrupa’ya gitmesi için bu kadar güzel stat yapmış devlet Konyaspor’a, güzel taraftarı da var. Avrupa’da başarılı olurlar.”

“BİZDE BAŞKANLIK SİSTEMİ VAR”

Mehmet Topal, Caner ve Gökan Gönül’ün gideceği yönündeki soru üzerine Mahmut Uslu, ”Aziz Yıldırım çok net konuştu. Onun netinin üzerine konuşmaya gerek var mı? ‘Önümüzdeki hafta görüşeceğiz ama gidiyorlarsa profesyonel insanlar’ dedi, Bunu bana sormanız yanlış. Başkana soracaksınız bunları. Başkan söyledi bitti. Biliyorsunuz bizde başkanlık sistemi var” dedi.